Connect Word: Association Game dla Android

• Status bezpieczeństwa

Recenzja Softonic

Connect Word: Association Game Overview

Czy lubisz gry logiczne i wyzwania słowne? Nie szukaj dalej niż Connect Word: Association Game! W tej darmowej grze gracze są prezentowani z poziomami zawierającymi słowa, które trzeba pogrupować na podstawie ich powiązań. W miarę postępów gra staje się bardziej wymagająca, testując Twoją logikę i pomysłowość. Rozwijaj swoje myślenie logiczne, buduj logiczne łańcuchy i rozwijaj myślenie strategiczne, jednocześnie poszerzając swoją wiedzę i słownictwo.

Connect Word oferuje liczne poziomy do odkrycia, różnorodne zagadki do rozwiązania oraz powiązania słów obejmujące różnorodne tematy i obszary. Ćwicz swój mózg tą zabawną grą logiczną i wystaw swoją wiedzę i słownictwo na próbę.

Program jest dostępny w innych językach

Connect Word: Association Game dla Android

• Darmowa

• Po Polski
  • V 1.1.0

(0)
  • Status bezpieczeństwa

Opinie użytkowników o Connect Word: Association Game

Czy próbowałeś Connect Word: Association Game? Bądź pierwszy zostawić swoją opinię!

Przeglądaj aplikacje

Reklama

Przepisy dotyczące korzystania z tego oprogramowania różnią się w zależności od kraju. Nie zachęcamy do korzystania z tego programu ani nie akceptujemy go, jeśli narusza on prawo.